فروش سگ

امروزه پای سگ ها به زندگی های مدرن و اپارتمان نشینی نیز باز شده و بسیاری از مردم در شهرهای کوچک و بزرگ تمایل دارند تا این گونه از حیوانات خانگی را در خانه خود نگهداری کنند. همین موضوع باعث شده تا فروش سگ توسط مراکزی که در این زمینه فعالیت میکنند افزایش یابد. برخی مراکز فروش سگ هیچگونه مجوزی را برای فعالیت در این زمینه دریافت نکرده اند که جزو مراکز غیر قانونی محسوب میشوند. این مراکز بدون آنکه شناسنامه ای برای سگ ها در نظر گرفته باشند و همچنین آنها را از لحاظ سلامت برسی کرده باشند اقدام به فروش انواع سگ میکنند که در نتیجه مشکلاتی را برای خریدار بوجود آورده و سود خوبی نیز عاید خودشان خواهد شد. اما در مقابل برخی مراکز فروش گونه های مختلف سگ وجود دارند که بطور قانونی فعالیت میکنند و تمامی سگ ها را بصورت شناسنامه دار بفروش میرسانند. این مراکز سلامت سگ ها را مورد بررسی قرار میدهند و بعد از اطمینان نسبت به این موضوع اقدام بفروش نژادهای مختلف سگ البته با شناسنامه میکنند.

خرید و فروش انواع سگ

خرید و فروش انواع سگ تنها یکی از خدماتی است که در مجموعه گلف کنل در حال انجام است و افراد زیادی از سراسر کشور برای خرید سگ و همچنین فروش آن به این مجموعه مراجعه میکنند. اگر بخواهیم به دیگر خدمات ارائه شده توسط این مجموعه اشاره کنیم باید به نگهداری سگ اشاره نمود که تحت بهترین شرایط و زیر نظر کارشناسان مجرب این مجموعه انجام میشود. آموزش سگ که نیاز به تجربه بالایی دارد نیز توسط مربیان آموزش دیده و با تجربه مجموعه کنل خلیج انجام میشود. خرید و فروش انواع سگ نیاز نیاز به اخذ مجوز دارد و بدون دریافت مجوز فعالیت مجموعه کاملا غیر قانونی محسوب خواهد شد. مجموعه گلف کنل با اخذ مجوزهای لازم، خرید و فروش انواع سگ را بصورت کاملا قانونی انجام میدهد و اگر شما هم به دنبال خرید یک سگ شناسنامه دار و سالم هستید میتوانید با این مجموعه تماس حاصل نمایید. 

1مجموع 3 محصول
فروش توله های گلدن رتریور

فروش توله های گلدن رتریور

توله های گلدن بسیار با کیفیت
اکیتا

اکیتا

فروش توله های امریکن آکیتا دو ماده یک نر. 35 روزه .مادر ریچی، وارداتی از روسیه. پدر ریچ، وارداتی از اکراین دارای دیپلم قهرمانی . در چهل روزگی پس از خوردن واکسن پاپی و گرفتن شناسنامه آماده تحویل هستند .
ژرمن بلک

ژرمن بلک

ژرمن بلک وارداتی بسیار با کیفیت
1مجموع 3 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :