سگ گلدن

سگ گلدن از سگ هایی با جثه بزرگ و عضلانی است که بر خلاف برخی سگ ها اندام آنرا موهای زیادی پوشانده اند. سگ گلدن بر خلاف دیگر سگ های بزرگ جثه برای زندگی آپارتمان نشیتی مناسب هستند اما فضاهای کوچک چندان برای نگهداری این گونه سگ جایز نیستند. سگ های گلدن باید فضای نسبتا بزرگی را برای بازی کردن و یا فعالیت های روزانه در اختیار داشته باشند. این نکته را قبل از خرید گلدن باید در نظر داشته باشید که سر و صدای این سگ زیاد است و اگر در مکانی زندگی میکنید که ممکن است مزاحمت های صوتی را برای دیگران بوجود آورد بهتر است تا سگ دیگری را برای خرید انتخاب کنید. گلدن ها ارتباط بسیار صمیمی و خوبی را با کودکان بر قرار میکنند و جزو معدود سگ هایی با اندام بزرگ اما آرام محسوب میشوند.

سگ گلدن

برای نگهداری گلدن باید بیشتر از هر چیز به موهای آن توجه داشته باشید زیرا در صورت عدم توجه به این موضوع میتواند منجر به ریزش موی شدید آن شود. آموزش گلدن ها برای ارتباط برقرار کردن با خانواده چندان سخت نیست اما توجه داشته باشید که این سگها برای نگهبانی دادن چندان مناسب نیستند.

فروش سگ گلدن

فروش سگ گلدن با توجه به اینکه چندان برای نگهبانی مناسب نیست به افرادی که قصد دارند تا نگهبانی از اماکن را به سگ واگذار کنند چندان پیشنهاد نمیشود و بهتر است به دنبال دیگر سگ های نگهبان باشند. اما فروش سگ برای افرادی که فضای تقریباکوچکی را در اختیار دارند و به دنبال یک سگ با جثه بزرگ و همچنین بسیار دوست داشتنی و صمیمی هستند کاملا پیشنهاد میشود. فروش انواع سگ گلدن در رنگ های مختلف توسط مجموعه گلف کنل انجام میشود  و میتوانید با مناسبترین قیمت سگ مد نظر خود را انتخاب و با شناسنامه خریداری کنید. تمامی خدمات مورد نیاز این حیوانات خانگی دوست داشتنی توسط مجموعه گلف کنل ارائه میشود و میتوانید آموزش و تربیت سگ های خود را به کارشناسان مجرب مجموعه واگذار کنید.

1مجموع 1 محصول
فروش توله های گلدن رتریور

فروش توله های گلدن رتریور

توله های گلدن بسیار با کیفیت
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :