سگ ژرمن شپرد

سگ ژرمن شپرد یکی از سگ های نگهبان با اصالت آلمانی است که به باهوشی، شجاعت و چابکی معروف است. سگ ژرمن شپرد از گونه های کاملا شناخته شده در کشور ما محسوب میشود و مطمئنا با این گونه از سگ بسیاری از ما آشنایی داریم و در جای جای کشور بارها این سگ را از نزدیک و یا دور مشاهده کرده ایم. خرید سگ ژرمن شپرد به  افرادی که به دنبال یک سگ نگهبان با مشخصات و ویژگی های منحصر بفرد هستند پیشنهاد میشود. با خرید سگ German Shepherd در واقع یک سگ نگهبان با ویژگی های خاص را خریداری کرده اید. سگ های ژرمن شپرد از سگ های باهوش، با وفا، پر انرژی، تطابق پذیر و همراه میباشند که نظیر چنین خصوصیاتی را در کمترین گونه سگ میتوان یافت.

سگ ژرمن شپرد

تربیت سگ ژرمن شپرد به دلیل اینکه این سگ ذاتا نگهبان است آسان میباشد اما برای مطیع بودن باید آموزش های لازم به آن داده شود. نگهداری سگ German Shepherd راه و روش های خاص خود را دارد اما توجه داشته باشید که این سگ همانطور که گفته شد از سگ های انعطاف پذیر است و خود را به راحتی با شرایط موجود وقف میدهد که کار نگهداری را تا حد زیادی تسهیل میکند.

فروش سگ ژرمن شپرد

فروش سگ ژرمن شپرد در کشور ما به رقم بالایی رسیده است و امروزه بسیاری از اماکنی که نیاز به مراقبت دارند این گونه از سگ نگهبان را برای حفاظت انتخاب میکنند. البته برخی افراد با انگیزه هایی غیر از نگهبانی نیز این سگ را نگهداری میکنند. سگ های ژرمن شپرد نه تنها میتوانند یک نگهبان خوب باشند بلکه میتوانند یک همراه دائمی نیز برای صاحب خود باشند. مجموعه گلف کنل(کنل خلیج) از مجموعه هایی است که خدمات ارزنده ای را برای علاقمندان به سگ ها از جمله نگهداری سگ German Shepherd و همچنین آموزش سگ را ارائه میدهد. کلیه سگ های موجود در این مجموعه در هر نژادی که باشند بصورت شناسنامه دار بفروش میرسند و  از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار هستند. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :