سگ پیکینیز

سگ پیکینیز  از سگ های کوچک و جمع و جور است که ساختار و فرم بدن آن گلابی شکل است. سگ پیکینیز به دلیل زیبایی بسیار زیادی که دارد جزو سگ های مینیاتوری و فانتزی قرار گرفته است و میتوان انرا در خانه و فضاهای بسته به راحتی نگهداری کرد. سگ های پیکینیز از سگ های وفادار به خانواده هستند و تمایل زیادی دارند تا همواره در کنار خانواده و صاحب خود باقی بمانند. سگ پیکینیز از یک خلق و خوی متفاوت در مقابل دیگر سگ های کوچک جثه برخوردار است و آن شجاعت سگ در نبرد میباشد. این گونه سگ به ندرت با دیگر سگ ها درگیر میشود اما در صورتی که با سگ دیگری حتی با سگی به مراتب بزرگ جثه تر درگیر شود به راحتی عقب نخواهد کشید. خرید سگ پیکینیز کاملا به آپارتمان نشین ها و افرادی که فضای کمی را در اختیار دارند توصیه میشود و نیازی به فضای بزرگ برای نگهداری از آن وجود ندارد.

سگ پیکینیز

برای نگهداری سگ Pekingese نیازی نیست تا چندان خود را به زحمت بیندازید و مدام آنرا به پیاده روی ببرید زیرا یک پیاده روی کوچک برای ان کافی است و پیاده روی بیش از حد ممکن است به او آسیب بزند. اما توجه داشته باشید موهای پیکینیز باید شانه شده و گوش و قسمت های دیگر بدن تمیز شوند. تربیت سگ پیکینیز کمی مشکل است اما از ضریب هوشی بالایی برخوردار است. تربیت سگ پیکینیز به دلیل اینکه لجباز و یکدنده است کمی مشکل میباشد اما با کمی حوصله گوش به فرمان شما خواهد شد.

فروش سگ پیکینیز

فروش سگ پیکینیز  در کشور ما به دلیل اینکه اکثر خانواده ها اپارتمان نشین هستند بسیار بالاست. مجموعه گلف کنل نیز با توجه به تقاضای بالا برای خرید این گونه سگ اقدام به فروش سگ پیکینیز نموده است و میتوانید بصورت قانونی و شناسنامه دار این سگ دوست داشتنی را خریداری کنید. برای خرید ، فروش، آموزش، نگهداری و کلیه امور مربوط به این حیوانات خانگی دوست داشتنی یعنی سگ ها میتوانید با کارشناسان مجموعه گلف کنل تماس حاصل کنید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :