سگ پیت بول

سگ پیت بول از جمله سگ های عضلانی و بسیار پر قدرت است که نمیتوان آنرا از لحاظ قدرت بدنی با دیگر گونه های سگ مقایسه نمود. سگ پیت بول در دسته سگ های نگهبان البته با قدرت بسیار بالاتر از برخی گونه های سگ قرار میگیرد که اگر با مهاجم درگیر شود میتواند ضربات بسیار بد و جدی را به او وارد کند. سگ های پیت بول برای زندگی های آپارتمان نشینی به هیچ وجه مناسب نیستند و باید فضای باز زیادی را برای نگهداری و پروش آنها در اختیار داشت. همچنین رابطه این سگ با کودکان چندان مناسب نیست پس بهتر است تا از نزدیک شدن کودک به سگ های پیت بول خودداری شود.

سگ پیت بول

برای خرید انواع سگ پیت بول بهتر است حتما مراکز معتبر و دارای مجوز را انتخاب کنید زیرا این سگ باید آموزش های لازم و ابتدایی را دیده باشد و از هر لحاظ در سلامت کامل باشد. تربیت سگ های پیت بول به آسانی سگ های معمولی و سگهای فانتزی نیست و باید یک فرد حرفه ای در تربیت آنها نقش داشته باشد. آموزش سگ های پیت بول باید به گونه ای باشد که خریدار بتواند آنرا به عنوان یک سگ نگهبان به راحتی مورد استفاده قرار دهد.

فروش سگ پیت بول

فروش سگ پیت بول بعنوان یک سگ نگهبان بسیار بالاست و میتوان گفت بعد از سگ های نگهبانی همچون ژرمن شپرد توانسته رتبه بعدی فروش را به خود اختصاص دهد. اما فروش سگ پیت بول در برخی مراکز تنها بمنظور کسب سود از فروش سگ در حال انجام است و به تربیت و آموزش و همچنین سلامت سگ چندان توجهی نمیشود که این موضوع میتواند دردسرهایی را برای خریدار بوجود آورد. مراکز معتبر مانند مجموعه گلف کنل از بهترین و معتبرترین مراکز در زمینه فروش سگ های پیت بول هستند که میتوانند انتخاب اول شما باشند. مجموعه گلف کنل از سالها تجربه در زمینه فروش سگ پیت بول و همچنین ارائه خدمات دیگری همچون آموزش و تربیت سگ برخوردار است که میتواند آموزش های لازم قبل از خرید سگ را در اختیار شما قرار دهد. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :