سگ پودل

سگ پودل را به جرات میتوان جزو باهوشترین سگ های دنیا دانست و بیشتر افرادی که تجربه نگهداری از این گونه سگ را داشته اند به این موضوع اذعان کرده اند. خوش اخلاق بودن و همچنین هوش و زکاوت بالا از جمله دیگر مشخصات و ویژگی های سگ پودل محسوب میشود. سگ پودل به خوبی با انسان رابطه بر قرار میکند و بعد از گذشت مدت کوتاهی ارتباط بسیار صمیمی را با صاحب و اهل خانواده برقرار میکند. سگ پودل به دلیل اینکه خلق و خوی ارامی که دارد را به راحتی میتوان در کنار کودکان نگهداری نمود.  خرید پودل به افرادی که به دنبال یک سگ باهوش، با استعداد، مهربان، با وفا و صمیمی هستند کاملا پیشنهاد میشود و میتوانند بدون انکه کوچکترین مشکلی را ایجاد کند انرا در آپارتمان و فضاهای کوچک نگهداری کنند.

سگ پودل

تربیت پودل به دلیل اینکه از سگ های باهوش محسوب میشود بسیار راحت است و در تربیت آن با مشکلی مواجه نخواهید شد.  مدت زمان کمی نیاز است تا این سگ بتواند آموزش های لازم را ببیند و جزو سگ های لجباز و سرسخت محسوب نمیشود. تربیت پودل نیازمند در نظر گرفتن نکات خاصی میباشد. برای تربیت پودل باید توجه داشته باشید که اگر از بدو تولد آموزش های درست و اصولی را نبیند ممکن است بسیار لوس تربیت شود و اینگونه احساس کند که او رئیس است و نه شما.

فروش سگ پودل

هر فرد یا مجموعه ای که در زمینه فروش سگ پودل فعالیت میکند باید به همراه سگ، شناسنامه ای را نیز به خریدار ارائه دهد تا سگ تنها یک مالک داشته باشد. همچنین شناسنامه سگ پودل میتواند این اطمینان را به خریدار بدهد که سگ از سلامت و بهداشت کامل برخوردار است. مجموعه گلف کنل که سالها تجربه فروش سگ پودل را در کارنامه خود دارد تا کنون تمامی سگ ها را به صورت شناسنامه دار بفروش رسانده است. البته به غیر از فروش پودل خدمات دیگری همچون آموزش و نگهداری از این گونه سگ و دیگر گونه های سگ نیز توسط کارشناسان گلف کنل انجام میشود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :