سگ پامرانین

سگ پامرانین عنوان کوچکترین سگ خانگی را به خود اختصاص داده است و از سگ های بسیار بامزه و دوست داشتنی محسوب میشود. سگ پامرانین به دلیل شباهتی که با روباه دارد در برخی موارد به نام پامرانین روباهی نیز نامیده میشود. سگ های پامرانین از نژادهای مختلفی برخوردار هستند که یکی از این نژادها پامرانین خرسی است که به دلیل شباهت چهره زیادی که به بچه خرس دارد به پامرانین خرسی نامگذاری شده است. خرید سگ پامرانین نسبت به دیگر سگ های کوچک جثه بیشتر است زیرا از زیبایی به نسبت بیشتری برخوردار است و همچنین خلق و خوی آن با زندگی های آپارتمان نشینی و شهری امروزی سازگارتر میباشد.

سگ پامرانین

نگهداری سگ Pomeranian با اینکه یکی از سگ های کوچک و حساس میباشد بسیار راحت است و برای نگهداری آن نیازی به حیاط و فضای باز نخواهید داشت. تنها کافی است تا برخی مواقع انرا برای یک گشت و گذار کوچک و هواخوری به پارک نزدیک محل زندگی خود ببرید. تربیت سگ پامرانین امکان پذیر است و این به دلیل مطیع بودن این گونه از سگ میباشد. تربیت سگ Pomeranian تنها به کمی پشتکار نیاز دارد و بعد از طی آموزش های اصولی این سگ کاملا مطیع شما خواهد شد.

فروش سگ پامرانین

به دلیل استقبال زیادی که علاقمندان به سگ ها از پامرانین نشان داده اند مجموعه گلف کنل اقدام به فروش این گونه از سگ نموده است. البته فروش سگ پامرانین در مجموعه گلف کنل بصورت کاملا قانونی انجام میشود و میتوانید سگ مورد علاقه خود را بصورت شناسنامه دار و تایید شده خریداری کنید. مراقبت از دندان ها، چشم و گوش سگ پامرانین موردی است که باید در پرورش آن مد نظر قرار گیرد که از این رو مجموعه کنل خلیج تمامی این موارد را یک به یک در پرورش آن لحاظ کرده است. حیوانات خانگی که در پرورش آنها دقت زیادی به خرج داده شده باشد میتوانند زحت نگهداری را برای صاحبان خود کمتر کنند و با خرید سگ از این مجموعه از زحمت نگهداری تا حد زیادی برای شما کاسته خواهد شد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :