سگ مالتیز

سگ مالتیز از جمله سگ های خانگی و عروسکی است که به راحتی میتوان آنرا در محیط خانه به دلیل خلق و خوی آرام و همچنین جثه کوچک نگهداری نمود. سگ مالتیز با خانواده خود رفتاری بسیار دوستانه و صمیمی برقرار میکند. سگ مالتیز به عنوان سگ سفید برفی نیز به دلیل پوست و موهای سفیدی که دارد شناخته میشود. سگ های مالتیز شاید اینگونه بنظر برسند که از قدرت و توان کمی برخوردار هستند اما در عمل اینگونه نیست و قدرت و چابکی آنها نسبت به جثه کوچکشان مثال زدنی است. مالتیز از سگ های بسیار با مزه است که عاشق جنب و جوش است و میتواند برای ساکنین و اهالی منزل و بخصوص کودکان بسیار سرگرم کننده باشد. خرید سگ مالتیز برای افرادی که قصد دارند تا یک حیوان خانگی دوست داشتنی و همچنین کوچک را نگهداری کنند کاملا پیشنهاد میشود زیرا این سگ کاملا برای نگهداری در منزل مناسب میباشد.

سگ مالتیز

برای نگهداری مالتیز باید حساسیت زیادی به خرج دهید و وقت کافی برای نگهداری آن در اختیار داشته باشید. تمیز کردن گوش، مو، گرفتن ناخن ها و همچنین حمام کردن از نکاتی است که باید در نگهداری آن لحاظ شود. تربیت مالتیز به دلیل هوش و زکاوت بسیار بالایی که دارد چندان سخ نیست و میتوان حرکات زیادی را به آن به راحتی آموزش داد.

فروش سگ مالتیز

فروش سگ مالتیز از جمله خدماتی است که به علاقمندان به این گونه از سگ در مجموعه گلف کنل ارائه میشود. مجموعه گلف کنل سالهای زیادی است که در زمینه فروش سگ مالتیز مشغول به فعالیت است و این حیوانات خانگی دوست داشتنی را بصورت شناسنامه دار بفروش میرساند. آموزش و نگهداری سگ مالتیز همانطور که گفته شد چندان سخت نیست اما در صورتیکه زمان کافی را در اختیار ندارید میتوانید همین حالا با کارشناسان مجموعه کنل خلیج تماس حاصل کنید و از خدمات ارزنده این مجموعه که  به این حیوانات خانگی ارائه میشود بهره مند شوید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :