سگ فرنچ بولداگ

سگ فرنچ بولداگ از سگ های همدم با جثه کوچک است که میتواند برای نگهداری در آپارتمان و فضاهای کوچک گزینه مناسبی باشد. سگ فرنچ بولداگ یک سگ نگهبان و یا شکاری نیست و تنها یک سگ نمایشی و فانتزی محسوب میشود که بیشتر ترجیح میدهد تا در کنار شما و یا خانواده باشد. البته سگ های فرنچ بولداگ از گونه های نادر سگ هستند و معدود مراکزی وجود دارند که این نژاد از سگ را بفروش میرسانند. خرید سگ French Bulldog به افرادی پیشنهاد میشود که فضای کمی را برای نگهداری در اختیار دارند و به دنبال یک سگ فانتزی و نمایشی هستند.

سگ فرنچ بولداگ

تربیت سگ فرنچ بولداگ مانند برخی دیگر از گونه های سگ های فانتزی چندان سخت نیست و از سگ های آموزش پذیر محسوب میشوند اما باید برای تربیت آن کمی سرسخت باشید زیرا این گونه سگ کمی لجباز و در عین حال خیره میباشد. این نکته را باید یاد آورشویم که نگهداری سگ فرنچ بولداگ در فضای آپارتمان به دلیل اینکه چندان علاقه ای به پارس کردن از خود نشان نمیدهند آسان میباشد.

فروش سگ فرنچ بولداگ

امروزه با یک جستجو در اینترنت و یا مجلات میتوانید مراکز زیادی را بیابید که در زمینه فروش سگ فرنچ بولداگ و دیگر گونه های سگ فعالیت میکنند اما پیشنهاد میکنیم تا هر مرکزی را برای خرید انتخاب نکنید. مراکز فروش سگ French Bulldog که در تربیت و پروش سگ غیر مسئولانه عمل میکنند نمیتوانند گزینه خوبی برای خرید باشند. پرورش سگ بسیار حائز اهمیت است و در حین پروش که ممکن است مدت زمان کوتاه و یا بلندی باشد باید تمامی موارد بهداشتی و همچنین مواردی که باعث میشود تا سگ به یک حیوان مطیع بدل شود رعایت گردد. به طور کلی پرورش حیوانات خانگی بسیار حائز اهمیت است و پروش مناسب نیز تنها در مراکز معتبر امکان پذیر است. مجموعه گلف کنل از مراکز معتبر در زمینه نگهداری، فروش، واردات و آموزش سگ French Bulldog در کشور میباشد و اگر به دنبال سگ های آموزش دیده، سالم و همچنین شناسنامه دار هستید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل کنید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :