سگ شیتزو

سگ شیتزو از بهترین نژاد های سگ در دنیا و کشور ما میباشد که برای نگهداری در منزل و آپارتمان  کاملا مناسب و ایده آل است. سگ شیتزو بر خلاف سگ های دیگر بیشتر تمایل دارد در کنار شما باشد تا اینکه برای کارهایی نظیر شکار و یا برگرداندن اشیا پرت شده مورد استفاده قرار گیرد. سگ های شیتزو از سگ هایی با جثه کوچک هستند که همین موضوع باعث شده تا به راحتی بتوان آنها را در منزل و فضاهای کوچک که امکان  نگهداری سگ های بزرگ وجود ندارد نگهداری نمود. برای  خرید سگ Shih Tzu بهتر است تا مراکز معتبری و مورد اطمینانی را انتخاب کنید و این گونه سگ را از هر فرد یا مرکزی خریداری نکنید. دلیل ان نیز اطمینان حاصل کردن از سلامت سگ میباشد.

سگ شیتزو

با خرید سگ شیتزو از مراکز معتبر مطمئن خواهید شد که نگهدارنده آن تمام نکات بهداشتی را در طول نگهداری رعایت کرده است. تربیت سگ Shih Tzu کار چندان سختی نیست و جزو سگ هایی است که در آموختن و یاد گرفتن بسیار باهوش است. اما بر عکس نگهداری سگ شیتزو نیز چندان آسان نیست و باید به صورت مرتب سلامت آن توسط مراکز و افراد با تجربه و متخصص در امور سگ ها بررسی شود.

فروش سگ شیتزو

فروش سگ شیتزو در بسیاری از مراکز تربیت سگ انجام میشود اما نکته مهم در این بین مجاز بودن این مراکز میباشد. فروش سگ شیتزو باید بصورت مجاز و در مراکزی انجام شود که مجوزهای لازم برای نگهداری و همچنین فروش سگ را دریافت کرده باشند. یکی از مراکز بسیار معتبری که در زمینه فروش سگ Shih Tzu و دیگر گونه های سگ از سابقه فعالیت طولانی برخوردار است مجموعه گلف کنل( کنل خلیج) میباشد که از ابتدا فعالیت خود را با اخذ مجوزهای لازم آغاز نمود و سگ هایی با نژاد گوناگون را بفروش میرساند. از خدمات ارزنده این مجموعه باید به نگهداری، آموزش، فروش و حتی خرید سگ اشاره نمود. کلیه سگ ها نیز بلا استثنا بصورت شناسنامه دار بفروش میرسند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :