سگ ساموئید

سگ ساموئید از سگ های باهوش، زیبا، قوی و چابک است که حرف شونی بسیار خوبی دارد و جزو سگ های مطیع محسوب میشود. اما سگ ساموئید ممکن است از چند نفر حرف شونی داشته باشد که این موضوع میتواند از نقاط ضعف ان محسوب گردد. سگ های ساموئد آرام و فداکار هستند و میتوان آنها را بعنوان یک سگ نگهبان و همچنین سگ کار انتخاب نمود. سگ های ساموئید با خانواده بسیار مهربان هستند اما با مشاهده غریبه ها حضور آنها را با پارس کردن به دیگران اطلاع میدهند. خرید ساموئید به افرادی که قصد دارند تا به هنگام پیاده روی یک همراه و سگ در کنار خود داشته باشند پیشنهاد میشود زیرا این گونه از سگ ها عاشق پیاده روی هستند.

سگ ساموئید

آموزش سگ های ساموئید باید از زمان تولگی آنها آغاز شود زیرا این سگ ها در سنین بالاتر به سختی آموزش پذیر هستند. برای نگهداری ساموئیدها باید دقت زیادی به خرج دهید زیرا جزو سگ های حساس به شمار میروند و تمایل زیادی دارند که همراه خانواده باشند. این سگ ها نباید به مدت طولانی تنها باقی بمانند و تا جای ممکن باید سعی شود تا در کنار آنها باشید.

فروش سگ ساموئید

فروش سگ ساموئید باید با مجوزهای لازم انجام شود و مراکزی که مجوزهای لازم برای فروش سگ دارند را انتخاب نمایید. فروش سگ ساموئید بصورت شناسنامه دار تنها یکی از مزیت های مراکز معتبر و مجاز هستند و این مسئله باعث خواهد شد تا سگ هایی را خریداری کنید که از بهداشت و سلامت کامل برخوردار هستند. فروش ساموئید در مجموعه گلف کنل سالهای زیادی است که در حال انجام است و نه تنها این نوع سگ بلکه گونه های زیادی از سگ که همگی شناسنامه دار هستند بفروش میرسد. کلیه خدمات نگهداری و آموزش سگ را میتوانید به تخصصی ترین مرکز یعنی گلف کنل و زیر نظر متخصصین مجرب واگذار کنید تا با مناسبترین قیمت سگ هایی آموزش دیده و با سلامت کامل را به شما تحویل دهند. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :