سگ روتوایلر

سگ روتوایلر از سگ هایی با اصالت آلمانی است که بر خلاف چهره خشمگین، بسیار آرام و بی خطر است. سگ روتوایلر میتواند ارتباط بسیار خوبی را با کودکان برقرار کند بدون آنکه به انها آسیبی برساند. سگ های روتوایلر از بدنی عضلانی برخوردار هستند که با مشاهده آنها به این موضوع پی خواهید برد. این گونه از سگ ممکن است در مواجهه با افراد غریبه کمی گوشه گیر به نظر برسد که نباید این موضوع را با ترس اشتباه گرفت. باید بگوییم این سگ از روحیه و خلق و خویی بسیار شجاع و نترس برخوردار بوده و میتوان از حالت راه رفتن و چشمان او به این موضوع پی برد. این سگها  به صاحبان خود بسیار با وفا هستند و در صورتی که صاحبان خود را در خطر ببینند  وارد لاک دفاعی و تهاجمی خود شوند به جرات میتوان گفت میتوانند ضربات بسیار سختی را به مهاجم وارد کنند.

سگ روتوایلر

خرید سگ روتوایلر به آپارتمان نشین ها و افرادی که فضای بازی را در اختیار ندارند توصیه نمیشود زیرا نگهداری از این سگ نیاز به فضای باز دارد و فضاهای کوچک به هیچ وجه مناسب نگهداری از آن نیستند. تربیت سگ Rottweiler چندان سخت نیست و مانند دیگر سگها بعد از مدتی مطیع خواهد شد. در نگهداری سگ روتوایلر توجه داشته باشید که آنها به قدم زدن روزانه نیاز دارند. همچنین بهتر است تا این گونه سگ را در کنار دیگر گونه ها و همچنین گونه هم جنس نگهداری نکنید زیرا برخی اوقات حرکات خشنی از خود نشان خواهد داد.

فروش سگ روتوایلر

فروش سگ روتوایلر و به طور کلی حیوانات خانگی به دو صورت در کشور ما در حال انجام است که یک روش قانونی و روش دیگر غیر قانونی است. مراکزی مانند گلف کنل وجود دارند که فروش سگ روتوایلر را به صورت قانونی انجام میدهند و خریدار از خرید خود کاملا مطمئن خواهد بود. چه از لحاظ سلامت و چه از لحاظ قیمت این مراکز کاملا مناسب هستند. اما فروش سگ Rottweiler بصورت غیر قانونی مشکلاتی را برای خریدار به وجود خواهد آورد و ممکن است حیوان از لحاظ بهداشت و  سلامت و قیمت مشکلاتی داشته باشد. از خدمات ارائه شده توسط مجموعه کنل خلیج باید به نگهداری، خرید، آموزش و همچنین فروش سگ روتوایلر با شناسنامه اشاره نمود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :