سگ دوبرمن

سگ دوبرمن از گونه های بسیار پر طرفدار در کشور ما میباشد که برای انجام کارهایی نظیر نگهبانی و همچنین حفاظت از خانواده کاملا مناسب میباشد. سگ دوبرمن امروزه در کشور ما و همچنین سایر کشور های دنیا نه تنها برای حفاظت و نگهبانی بلکه بعنوان سگ پلیس نیز مورد استفاده قرار میگیرند. سگ دوبرمن بسیار هوشیار، شجاع و در عین حال مغرور  است و از دیگر ویژگی های آن باید به وفادار بودن و همچنین همدل بودن اشاره کرد. سگ دوبرمن را میتوان در آپارتمان ها و فضاهای کوچک نیز نگهداری نمود اما به یاد داشته باشید که این سگ جثه بزرگی دارد و ممکن است باعث ترسیدن و به وحشت افتادن کودکان شود. برای نگهداری دوبرمن بهتر است یک فضای بزرگ مانند خانه های حیاط دار را در اختیار داشته باشید تا حیوان به راحتی بتواند در آنجا به جست و خیز بپردازد.

سگ دوبرمن

خرید دوبرمن برای افرادی که ورزشکار هستند و علاقه زیادی به دویدن دارند توصیه میشود. این سگ ها عاشق پیاده روی و دویدن با صاحب و خانواده خود هستند و از این کار خسته نمیشوند. تربیت دوبرمن بر خلاف دیگر سگ های نگهبان بسیار راحت تر است و اگر وقت و حوصله بخرج دهید میتواند آموزش های شما را به راحتی فرا بگیرد.

فروش سگ دوبرمن

فروش سگ دوبرمن آموزش دیده و مناسب برای نگهبانی و حفاظت تنها در مراکز مجاز امکان پذیر است. مجموعه گلف کنل جزو مراکزی است که امکان فروش سگ دوبرمن آموزش دیده را فراهم آورده است و اگر به یک دوبرمن سالم و شناسنامه دار نیاز دارید میتوانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید و پس از دریافت مشاوره دوبرمن مناسب خود را سفارش دهید. آموزش و همچنین نگهداری از سگ دوبرمن جزو دیگر خدماتی است که در مجموعه کنل خلیج ارائه میشود و میتوانید این کار را به افراد با تجربه این مجموعه واگذار کنید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :