سگ بولداگ

سگ بولداگ از سگ های قد کوتاه اما عضلانی است که دست و پای آن کوتاه و همچنین سینه آن عریض میباشد. آرواره های سگ بولداگ بسیار قوی است و میتواند هر جسمی را با قدرت نگاه دارد بدون آنکه تکان بخورد. بولداگ ها از پوستی چروک و افتاده بخصوص در صورت خود برخوردار هستند. طرز راه رفتن بولداگ نیز به نوعی باعث شهرت آن شده است و حالت راه رفتن آنها اردک وار میباشد. بولداگ ها بر خلاف دیگر گونه های سگ از دمی کوتاه برخوردار هستند. بولداگ حیوانی بسیار آرام میباشد و بر خلاف صورت خشمگین هیچگونه خطری را برای انسان به همراه نخواهند داشت. بولداگ ها از گزینه های مناسب برای نگهداری در منزل هستند و به دلیل خوی آرام و جثه کوچکی که دارند هیچگونه دردسری را بوجود نخواهند آورد. خرید بولداگ برای افرادی که به دنبال یک سگ عضلانی و با جثه کوچک هستند و همچنین خلق و خوی ارامی در کنار انسان ها داشته باشند  یک گزینه مناسب محسوب میشود.

سگ بولداگ

نگهداری بولداگ باید با دقت زیادی انجام شود. بولداگ ها از شکل سر خاصی برخوردار هستند و در صورتی که مرتب ورزش نکنند، افزایش وزن پیدا کرده و با مشکلات تنفسی زیادی مواجه میشوند. آموزش بولداگ ها نیاز به صبر و حوصه دارد و به دلیل اینکه این سگ ها کمی سرسخت و لجباز هستند برای آموزش آنها باید صبور باشید.

فروش سگ بولدلگ

بهترین روش فروش سگ بولداگ که میتواند سلامت آنرا تضمین کند فروش از طریق مراکز معتبر میباشد. مراکز معتبری که سگ های سالم را آن هم با شناسنامه به فروش میرسانند باعث میشوند تا خریدار بتواند یک سگ عاری از بیماری را خریداری کند. همچنین سگ های بولداگ این گونه مراکز بصورت اصولی پرورش یافته اند و بهتر و آسانتر میتوانند خود را با زندگی های آپارتمان نشینی و خلق و خوی انسان ها وقف دهند. مجموعه کنل خلیج با بهره مندی از بهترین شرایط برای آموزش و نگهداری سگ در نژاد های مختلف به یکی از بهترین مراکز فروش سگ در کشور بدل شده است. قیمت مناسب و همچنین خدمات ارزنده ای که این مجموعه در نظر گرفته آنرا به یکی از مجموعه های برتر در کشور بدل کرده است. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :