سگ انگلیش بولداگ

سگ انگلیش بولداگ از سگ هایی با جثه کوچک اما جثه ای عضلانی است و نژاد آن همانطور که از نامش پیداست متعلق به کشور انگلستان است. صورت سگ انگلیش بولداگ چروک و پر چین است که تا حدودی آنرا خشن جلوه میدهد. اما این گونه از بولداگ ها در کنار ظاهری خشمگین بسیار آرام و دوست داشتنی هستند و کوچکترین خطری را حتی برای کودکان نیز بوجود نمی آورند. جالب است بدانید که این سگ ارتباطی بسیار قوی با فرهنگ انگلیسی ها برقرار کرده و بسیاری از مردم انگلیس تمایل دارند تا این سگ را بعنوان سگ خانگی خود انتخاب کنند. خرید سگ انگلیش بولداگ به دلیل اینکه جثه آن کوچک میباشد به افرادی که آپارتمان نشین هستند و شرایط نگهداری سگ های بزرگ را  ندارند پیشنهاد میشود.

سگ انگلیش بولداگ

برای نگهداری سگ English Bulldog مشکل چندانی پیش رو نخواهید داشت زیرا همانطور که گفته شد این سگ جثه کوچک و همچنین خلق و خوبی آرامی دارد که کاملا مناسب محیط های آپارتمانی و خانگی است. تنها نکته ای که برای نگهداری سگ انگلیش بولداگ باید در نظر داشته باشید حساس بودن آن به  گرما و سرما است. تربیت سگ انگلیش بولداگ چندان سخت نیست و جزو سگ های رام شدنی و مطیع محسوب میشود.

فروش سگ انگلیش بولداگ

فروش سگ انگلیش بولداگ و دیگر گونه های سگ به کاری پر سود برای برخی افراد بخصوص کلان شهرها بدل شده است. اگر شما هم بعنوان خریدار به دنبال مراکز فروش سگ انگلیش بولداگ معتبر هستید و از مراکز غیر معتبر خاطره خوشی ندارید به شما مجموعه گلف کنل را پیشنهاد میکنیم. گلف کنل از معتبرترین و قدیمی ترین مراکز فروش سگ English Bulldog و بیشتر نژادهای سگ در کشور میباشد که سالم ترین و آموزش دیده ترین سگها را با قیمت مناسب بفروش میرساند. سگ از جمله حیوانات خانگی است که باید از سلامت کامل قبل از خرید برخوردار باشد و در همین راستا مجموعه گلف کنل کلیه اصول مرتبط با سلامت سگ را در تربیت آنها لحاظ نموده است. فروش سگ، نگهداری سگ، آموزش سگ و همچنین خرید سگ از جمله خدمات ارائه شده توسط گلف کنل است. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :