سگ آکیتا

سگ آکیتا یکی از سگ های با نژاد بزرگ و قوی است که برای نگهبانی و حفاظت از خانواده گزینه بسیار مناسبی محسوب میشود. از سگ آکیتا نه تنها برای حفاظت و نگهبانی بلکه برای ردیابی و شکار حیوانانی نظیر خرس، گراز و همچنین آهو نیز استفاده میشود. آکیتا یک حیوان بسیار نترس و شجاع است که تا آخرین لحظه از نبرد عقب نخواهد نشست. آکیتا از حیوانات کاملا وفادار به خانواده است اما این نکته نباید در نگهداری آکیتا فراموش شود که نباید قلاده آنرا در کنار دیگر حیوانات باز کرد زیرا نسبت به حیوانات دیگر حالت تهاجمی خواهد گرفت و ممکن است اسیب جدی را به آنها وارد کند. امکان خرید آکیتا در کشور ما نیز وجود دارد و شما میتوانید نژادهای مختلف این سگ را که البته دو نژاد آن بسیار معروف هستند را از مراکز پروش و تربیت سگ خریداری کنید. تربیت آکیتا برای محافظت و یا نگهبانی چندان سخت نیست زیرا این سگ ذاتا نگهبان و محافظ میباشد که همین موضوع کار را بسیار راحت تر میکند. در نگهداری آکیتا باید دقت داشته باشید که این گونه سگ نیاز به محبت دارد و در صورتیکه از صاحب خود محبتی نبیند بی حوصله شده و همچنین زود خسته میشود.

سگ آکیتا

فروش سگ آکیتا

از میان مراکزی که در زمینه فروش سگ آکیتا فعالیت میکنند باید مراکزی را انتخاب کنید که مجاز بوده و پرورش و نگهداری از سگ را بصورت اصولی انجام داده باشند. آکیتا از جمله سگ هایی است که به دلیل خلق و خوی خاص خود باید بصورت اصولی و تحت نظارت افراد با تجربه از زمان تولد تا بزرگسالی به خوبی آموزش های لازم را ببیند و در غیر اینصورت در نگهداری از آن با مشکل مواجه خواهید شد. فروش سگ اکیتا در مجموعه گلف کنل نیز در حال انجام است و میتوانید دو نژاد مختلف از آن یعنی آمریکایی و ژاپنی را بصورت آموزش دیده از این مجموعه خریداری کنید. همچنین در نگهداری و آموزش سک آکیتا خود مشکل دارید میتوانید این کار را به کارشناسان مجموعه واگذار کنید تا به بهترین شکل ممکن آموزش را انجام دهند. 

1مجموع 1 محصول
اکیتا

اکیتا

فروش توله های امریکن آکیتا دو ماده یک نر. 35 روزه .مادر ریچی، وارداتی از روسیه. پدر ریچ، وارداتی از اکراین دارای دیپلم قهرمانی . در چهل روزگی پس از خوردن واکسن پاپی و گرفتن شناسنامه آماده تحویل هستند .
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :